Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJU

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je:

Luboš Burián

IČO: 73218413

se sídlem: Litovel, Šmakalova 340/32, 784 01

telefon: 775964988

e-mail: burianlubos@seznam.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou a po předchozím souhlasu poskytnuty serveru Heureka.cz (provozovatel Miton Media, a.s.) pro účely ohodnocení vyřízení objednávky.Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

Možnosti odstranění osobních údajů

V případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@granule123.cz s touto žádosti. V nejbližší možné době odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.