Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod »GRANULE pro psy » ACANA

ACANA

KRMIVA S NÍZKÝM OBSAHEM SACHARIDŮ A VYSOKÝM PODÍLEM MASA, která jsou specificky vyvážená s ohledem na životní styl, období života a velikost plemene.

PŘIROZENÝ ZDROJ GLUKOSAMINU A CHONDROITINU a organické minerály pro zdravé zuby a klouby.

LEHCE STRAVITELNÁ, HYPOALERGENNÍ STRAVA, která obsahuje šetrně vařený oves s betaglukany, jež stabilizují hladinu krevního cukru. Pro optimální příjem živinjsou obohaceny o trávící enzymy.

VYVÁŽENÝ POMĚR OMEGY 6 A OMEGY 3, VČETNĚ DHA A EPA-ze sleďů, kuřat, lnu a slunečnice a organický zinek pro dobrou kondici kůže a srsti.

PŘIROZENÉ ANTIOXIDANTY A FYTOŽIVINY z ovoce a zeleniny zpomalují proces stárnutí, zlepšují imunitní odpověď a celkově zlepšují vitalitu.

SUROVINY V POTRAVINÁŘSKÉ KVALITĚ
Co není dobré pro lidi, není dobré ani pro zvířata! Masové suroviny v krmivech ACANA jsou z kuřecího či jehněčího masa nebo ryb, které vláda schválila jako vhodné pro lidskou spotřebu.

BEZ PŠENICE, BEZ KUKUŘICE, BEZ LEPKU.
Ikona "H" znamená "HYPOALERENNÍ", což značí, že ACANA neobsahuje žádné suroviny, které mohou způsobovat alergie nebo zažívací potíže.

VYSOKÝ PODÍL MASA
Psi a kočky jsou masožravci, ne vegetariáni-čím více masa je tedy v jejich stravě, tím lépe. Tato ikona představuje poměr, ve kterém jsou v krmivu ACANA zastoupena kuřata vykrmená obilím a vhodná i pro lidskou spotřebu

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 


naše cena 920 Kč
naše cena 410 Kč
naše cena 1 520 Kč
naše cena 1 670 Kč
naše cena 2 200 Kč
naše cena 1 550 Kč
naše cena 2 100 Kč
naše cena 560 Kč
naše cena 1 285 Kč
naše cena 2 100 Kč
naše cena 2 770 Kč